Strona rakpoltruck.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.


 

Firma  RAKPOL TRUCK Sp. z o.o. powstała w 1997r., założona przez Macieja Grzejszczyka.

   Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju używanych samochodów ciężarowych,  specjalistycznych, ciągników siodłowych, dostawczych, osobowych oraz naczep i przyczep, a także autobusów. U nas kupisz również maszyny i urządzenia budowlane. Większość oferowanego przez  nas sprzętu pochodzi z importu. Oferujemy również Państwu możliwość przyjęcia w rozliczeniu posiadanego środka transportu w ramach rozliczenia kupowanego u nas pojazdu.

   W związku z tym, że współpracujemy ze wszystkimi znanymi bankami oraz większością instytucji finansowych, jesteśmy w stanie zaoferować sprawną i szybką obsługę kredytową i leasingową na wszelkiego rodzaju pojazdy. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, na potrzeby każdego klienta. Proponujemy korzystne warunki oprocentowania i dogodny okres spłaty rat, również na uproszczonych procedurach (bez zaświadczeń  ZUS i US).

     Dla klientów z Unii Europejskiej oraz spoza jej granic oferujemy pomoc w transporcie do miejsca przeznaczenia zakupionych pojazdów. Oferujemy pomoc w odprawach celnych poza Unię Europejską.

      W roku 2002 został otwarty serwis pojazdów powypadkowych.  Dzięki wykwalifikowanemu i przeszkolonemu personelowi, pracując na sprzęcie marki JOSAM, wykonujemy naprawy wszystkich marek pojazdów w tym również naczep i autobusów. Jako, że w sprawach rozliczenia  szkód współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, naprawa może się odbyć również bezgotówkowo na podstawie cesji praw polisy ubezpieczeniowej. Na naprawy udzielamy gwarancji.

    RAKPOL TRUCK Sp. z o.o. dąży do zachowania jak najlepszej jakości obsługi klienta. Staramy się posiadać jak najwięcej sprawdzonych pojazdów w atrakcyjnych cenach. To na czym nam najbardziej zależy to zadowolenie klientów.

 


od do


od do


  • Siedziba firmy
    ul. Mielczarskiego 35
    25-709 Kielce

  • Dział sprzedaży
    Kurozwęki ul. Opatowska 9A
    28-200 Staszów